WWE News

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα νέα του WWE στην Ελληνική γλώσσα


    Εντυπωσεις απο ppvs

    WWE GIRL
    WWE GIRL


    Αριθμός μηνυμάτων : 88
    Ηλικία : 30
    Registration date : 26/01/2009

    Εντυπωσεις απο ppvs Empty Εντυπωσεις απο ppvs

    Δημοσίευση  WWE GIRL Πεμ Απρ 09, 2009 8:12 pm

    Eδω θα λεμε τις εντυπωσεις μας απο τα μινιαια ppvs.Ξεκιναω με mania 25 που την ειδα live φυσικα Very Happy

    MITB=καλο ματσακι με κορυφαιους τους kingston,shelton,cm punk Smile
    Lumbrjack match= Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    jeff vs matt=ωραιο match με extreme κινισεις απο jeff οπος παντα αλλα το twist of fate του matt στο τελος σιγουρα πονεσε Shocked

    Rey vs jbl=Moυ αρεσει ο rey αλλα θα επρεπε να ξερει οτι τα καρναβαλια τελιωσαν, αηδια η εμφανιση του No Οσο και αν δεν μου αρεσει ο jbl σιγουρα δεν επρεπε να φυγει με τετοιο τροπο γιατι ηταν ενας απο τους κορυφαιους heel στο wwe επρεπε να τον χειροκροτησουν κατα την γνωμη μου.Το match ηταν υποθεση 2-3 λεπτα με τα σινιθησμενα τπτ το ιδιετερο. Rolling Eyes

    Jericho vs steamboat,piper,snuka=Συγχαριτιρια σε jericho και steamboat(αν και μεγαλος μαγεψε)προσεφεραν πολυ ωραιο αγωνα και θεαμα.Καλα το τελος ηταν.... lol! Ο rourke και καλα εδωσε μια super μπουνια και διελυσε τον jericho.ΕΛΕΟΣ!

    Divas battle royal=αλλη βλακεια δεν μπορουσαν να κανουν Laughing .Αληθεια ποσα $ δινουν στην Santina να κανε τετοια πραγματα Question

    ΗΒΚ VS UNDERTAKER=αυτο το match ''εσωσε'' την mania.Πραγματικα ηταν απιστευτο ετρεμες απο την αγωνια!!!Το καλυτερο match της βραδιας

    John cena vs edge vs big show=Η εμφανιση του cena ηταν ολα τα λεφτα!!!Το match μετριο!!! Rolling Eyes Μονο οταν ο cena σηκωσε edge και big show μαζι ηταν το highlight του match και οσοι φωναζαν ουυ εκεινη την στιγμη σηκοθηκαν silent

    ΗΗΗ VS ORTON=Κοντευε 6 ιορα το πρωι και περιμενα να συμβει καμια εκπληξη η τπτ αλλο αλλα που Question Question τζαμπα και ασκοπα εδιναν μπουνιες χωρις τπτ το ιδιετερο και τζαμπα εχασα ορες υπνου για να ειμαι σαν το zobie Suspect το πρωι

    Εμενα ηταν η πρωτη φορα που ειδα mania και πρεπει να πω ηταν καλη μονο και μονο απο taker vs hbk,στιγμη απο cena,κανα 2 φασεις και το feeling που εκει γινεται εκεινη την στιγμη

    WRESTLEMANIA 25 6/10

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Απρ 29, 2024 4:29 pm