WWE News

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα νέα του WWE στην Ελληνική γλώσσα


+3
Jack Swagger
WWE PHIL
jimmy007
7 απαντήσεις

    WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Παρ Απρ 03, 2009 11:06 am

    JG:Επιστρέψαμε από τα διαφημιστικά μηνύματα. Βρισκόμαστε στο Chicago Stadium για το πρώτο εβδομαδιαίο επεισόδιο του WNG E-fed. Λίγο πριν, O Che The Great και ο Τhe Prototype επικράτησαν άνετα των Lance Cade και Τrevor Murdoch. Ας περάσουμε τώρα στον επόμενο μας αγώνα. Στο ρινγκ βρίσκεται ήδη ο Snitsky ο οποίος θα αντιμετωπίσει τον General Manager Jimmy σε ένα Last Man Standing Match.

    Από τα μεγάφωνα ηχεί το "Let It Rock" και το κοινό ξεσηκώνεται. Ειδικά τα μικρά παιδιά ουρλιάζουν από την χαρά τους αφού θα δουν από κοντά το είδωλό τους να αγωνίζεται...
    Μετά από 10 λεπτά ο Jimmy έχει πάρει το πάνω χέρι και συνθλίβει το κεφάλι του Snitsky με ένα Jimmy Crusher. Στη συνέχεια παίρνει το αγαπημένο του Sledgehammer και ξαπλώνει τον γίγαντα με ένα χτύπημα στον αυχένα. Μετά, ανεβαίνει στα σκοινιά και όλοι ξέρουν τι επακολουθεί... Five Star Frog Splash στον λιπόθυμο Snitsky και το κοινό απογειώνεται... 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10. Here is your winner, Jimmy!!!

    Ο Jimmy παίρνει ένα μικρόφωνο.
    Jimmy:
    Σας ευχάριστώ όλους για την ένθερμη υποστήριξή σας.

    Το κοινό επιδικιμάζει.


    Jimmy:
    Την Κυριακή θα κληθώ να αγωνιστώ σε έναν από τους πιο δύσκολους αγώνες της καριέρας μου αφού θα έχω την τιμή να αγωνιστώ εναντίον του Che The Great και τον Cobra σε ένα Triple Threat Match. Εύχομαι καλή επιτυχία στους 2 αντιπάλους μου και ας νικήσει ο καλύτερος. Και όλοι φαντάζομαι ξέρετε ποιος είναι ο καλύτερος..

    Kοινό: You of course!!

    Ο Jimmy αποχωρεί προς τα παρασκήνια.

    Η σύνδεση κόβεται.


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την jimmy007 στις Σαβ Απρ 04, 2009 11:55 am, 1 φορά
    avatar
    Jack Swagger


    Αριθμός μηνυμάτων : 8
    Ηλικία : 111
    Registration date : 07/02/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  Jack Swagger Παρ Απρ 03, 2009 11:09 pm

    Eσύ σε last man standing κάνει Pin?τι είσαι μάγκας? Mad
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Σαβ Απρ 04, 2009 11:54 am

    Jack Swagger έγραψε:Eσύ σε last man standing κάνει Pin?τι είσαι μάγκας? Mad

    Το πρόσεξα αλλά ξέχασα να το διορθώσω. με 39 πυρετό το έγραψα ρε.

    τελικά τον αγώνα σου θα τον γράψεις εσύ ή να το γράψω εγώ.
    avatar
    Jack Swagger


    Αριθμός μηνυμάτων : 8
    Ηλικία : 111
    Registration date : 07/02/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  Jack Swagger Κυρ Απρ 05, 2009 5:27 pm

    Μετά το ολιγόλεπτο διαφημιστικό διάλλειμα επιστρέφουμε στο WNG E-fed weekly show. Ακολουθεί το main event George Swagger vs RVD…

    Η Μουσική του George ακούγεται και ο κόσμος που γνωρίζει τον χαρακτήρα του από τα προηγούμενα promotions που συμμετείχε πανηγυρίζει. Ο george μπαίνει στο ring χωρίς το αγνό συνηθισμένο χαμόγελο του. Την θέση του έχει πάρει ένα βλέμμα οργής και αυτό προκαλεί απορία στους θεατές.

    Παίρνει ένα μικρόφωνο:

    Μην βιαστείτε να πανηγυρίσετε…πρώτα θα γνωρίσετε το νέο μου πρόσωπο και μετά θα αποφασίσετε αν θα είστε μαζί μου η εναντίον μου.

    Οι θεατές έχουν ακόμα αυτό το απορημένο ύφος.

    To One of the kind του Rob Van Dam ακούγεται και ο rvd εμφανίζεται στην μπάρα μέσα σε έντονες επευφημίες του κοινού.

    George:Stop the music…stop the music…

    Το κοινό ξαναπαίρνει απορημένο ύφος αυτήν την φορά όμως το ίδιο και ο Rob.

    George:Ακου rob…σου δίνω την ευκαιρία να πας στην γυναικούλα σου να μην παλέψεις με εμένα…εγώ θέλω να παλέψω με άλλον…

    Rob:Ακου george…ξέρεις πως σε σέβομαι αλλά με τον gm σου έχω συμφωνήσει κάτι και like it or not εγώ θα είμαι ο αντίπαλος σου…

    George: Το περιμένα…

    Μετά από αυτό κάνει σήμα προς τα πάνω και…Oh my…πινέζες και καρέκλες εκτοξεύονται με δύναμη από πάνω προς τον RVD…Δευτερόλεπτα μετά ο rvd έχει γονατίσει από τον πόνο αιμόφυρτος…Τοτε ο George παίρνει ένα καμπανάκι τρέχει προς τον rob και OMG…Λυγίζει το κάμπανάκι στο κεφάλι του rvd…οι νοσοκόμοι και γιατροί του WNG E-fed έρχονται με φορεία και σέρνουν τον αιμόφυρτο RVD με αυτά.

    To κοινό γιουχάρει ασύστολα…ισως αυτό είναι το νέο πρόσωπο του george?

    George: Σκάστε…και Jack τσακίσου έλα….

    To Down to your knees του Jack swagger ECW Champion του WWE μπαίνει στο ριγκ ενώ ο κόσμος τον γιουχάρει λόγο της εριστικής του συμπεριφοράς…

    Jack: Αδερφούλη, μπορείς να μου πείς γιατί με κάλεσες εδώ και γιατι θες να παλέψεις μαζί μου?

    George: Γιατί θέλω εκδίκηση…

    Jack: Εκδίκηση?μήπως είσαι μαστουρωμένος bro(με ειρωνικό ύφος)?

    George με ένα εξαγριωμένο ύφος: ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΩ…ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ…ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΤΣΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΙΔΙΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ…ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΗΤΗΤΟΙ…ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ?ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΟ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ Ο ΘΥΤΗΣ…ΣΤΟ ECW ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΗΤΗΤΟΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΤΙΤLE SHOT ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΣΑ…ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ Ο ΘΥΤΗΣ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΠΩΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ…ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΒΗΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟ WNG E-FED CHAMPIΟΝSHIP ΟΤΑΝ ΔΙΑΛΥΣΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ…ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ…TO ΒΟΥΤΥΡΟΠΑΙΔΟ GEORGE ΠΕΘΑΝΕ...ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΗΛΙΘΙΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΉΤΕ...

    Το κοινό ξεσπάει σε συνθήματα: Swaggers sucks swaggers sucks swagger sucks

    Το καμπανάκι χτυπά και το match ξεκινά…

    Results:

    Ο George νίκησε τον jack σε ένα extreme rules match στο 23ο λεπτό μετά από ένα Swagger bomb πάνω σε φλεγόμενο τραπέζι…χρησιμοποιήθηκαν τα εξής όπλα: Σκουπιδοτενεκές, σίδερα,σκάλα,τραπέζι,συρματόπλεγμα και πινέζες.
    CM Punk
    CM Punk


    Αριθμός μηνυμάτων : 86
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Λεμεσός
    Registration date : 24/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  CM Punk Τετ Απρ 08, 2009 7:34 pm

    Τα φώτα ανάβουν και ο Che ετοιμάζεται για προμο.
    Πέρασα υπέροχα στην wm αν και έχασα.Πιστεύω ήταν μια πολύ καλή ευκαιρία για να δείξω τις ικανότητες μου.Δυστηχώς δεν τα κατάφερα αλλά να ξέρετε ότι έχω πολλά να δώσω ακόμα στην εταιρεία.
    Τα φώτα σβήνουν και ο Che απωθεώνεται από το κοινό
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Πεμ Απρ 09, 2009 9:54 pm

    James Gordon: Φίλοι και φίλες του WNG E-fed, έφτασε επιτέλους η ώρα για το πρώτο PPV της εταιρείας, που είναι φυσικά η Wrestlemania. Βρισκόμαστε στο Madison Square Garden στην Nέα Υόρκη όπου θα διεξαχθεί το αποψινό show. Η παγκοσμίως αυτή γνωστή αρένα έχει κατακλυστεί από οπαδούς από όλη την Αμερική ενώ και τα 60.000 εισιτήρια έχουν εξαφανιστεί από την πρώτη κιόλας ημέρα έκδοσή τους. Δεν είναι άλλωστε τυχαίο ότι το πρώτο εβδομαδιαίο show του WNG E-FED πέτυχε ρεκόρ τηλεθέασης για το My Network TV με 8.8 . Η σημερινή βραδιά ανεμένεται φυσικά συναρπαστική αφού σήμερα θα διεξαχθεί ο πρώτος αγώνας στον οποίο θα διεκδικείται το WNG World Heavyweight Championship. Aς περάσουμε τώρα στον πρώτο αγώνα του PPV.

    1) Jimmy vs Cobra vs Che The Great in a Number One Contender Match for the WNG World Championship

    Melina Gordon:
    O αγώνας αναμένεται συναρπαστικός αφού θα συμμετάσχουν παλαιστές διεθνούς φήμης οι οποίοι έχουν γίνει γνωστοί για τις τεχνικές τους δυνατότητες.

    Ακούγεται το «Let It Rock” και το κοινό απογειώνεται καλοσωρίζοντας τον Jimmy o οποίος ανταποδίδει χειροκροτώντας.
    Στην συνέχεια εισέρχονται διαδοχικά οι Che The Great και Cobra με το κοινό να τους επιδοκιμάζει εξίσου.

    Μετά από 18 λεπτά αγώνα ο Cobra έχει το πάνω χέρι και επιχειρεί το Last Ride στον Jimmy. Ο Che όμως αποτρέπει την κίνηση και πετάει τον Cobra έξω από το ρινγκ με ένα Dropkick και στη συνέχεια τον αποτελειώνει με ένα Crossbody. Στη συνέχεια μπαίνει στο ρινγκ αλλά ο Jimmy έχει σηκωθεί και Ranhei. 1,2,3 Here is your winner, Jimmy!!


    Score: Jimmy 8, Cobra 4, Che The Great 3


    J.G:
    O Jimmy προκρίθηκε ήδη στον τελικό αυτού του μίνι τουρνουά. Σε λίγο θα μάθουμε τον αντίπαλό του.


    2)Τhe Protoype vs Punisher vs George Swagger

    Εντυπωσιακή εισοδός των 3 παλαιστών με μόνο τον The Protoype να κερδίζει το χειροκρότημα του κοινού αφού οι άλλοι δυο αποδοκιμάστηκαν έντονα..

    (Μετά από 32 λεπτά)

    JG:
    Φανταστικός ο δεύτερος προκριματικός αγώνας. Ο George Swagger έχει τον έλεγχο και κάνει το Swagger Bomb στον Τhe Prototype. Ο Punisher ωστόσο επανέρχεται και Big Boot στον Swagger.. Cover στον The Prototype 1,2,3 Punisher wins!!

    Score: Punisher 6, George Swagger 5, The Prototype 0

    3) Champ For Sure: George Swagger vs The Prototype vs Che The Great vs Cobra in A Ladder Match

    Μετά από έναν συνταρακτικό αγώνα 40 λεπτών, Ο Cobra δείχνει έτοιμος να πάρει την βαλίτσα αφού έχει εξουδετερώσει τους αντιπάλους του με 3 διαδοχικά Spinebuster. Ωστόσο, ενώ είναι έτοιμος να πιάσει την βαλίτσα, ο George Swagger στήνει μία σκάλα δίπλα και μετά από 5 δυνατά κροσέ, εκτελεί το Swagger Bomb από την κορυφή της σκάλας. Αμέσως μετά αποτελειώνει τον Che The Great με ένα Spinebuster και ανεβαίνει στη σκάλα και παίρνει την βαλίτσα

    Here is your winner, George Swagger!!!

    Το στάδιο σείεται από τις αποδοκιμασίες.

    4)Μain Event: Jimmy vs Punisher for the WNG World Heavyweight Champion

    JG: Ήρθε η ώρα για το main event της φετινής Wrestlemania!!!

    Από τα ηχεία ακούγεται μία τρομακτική και ταυτόχρονα εκκωφαντική μουσική και πέφτει σκοτάδι στην αρένα.Μετά από λίγα δευτερόλεπτα εμφανίζεται ο Punisher που κουνά τα χέρια και πετάγονται φωτιές από παντού. Όταν εισέρχεται στο ρινγκ τα φώτα επανέρχονται αλλά φωτιές πετάγονται πάλι στις τέσσερις άκρες του ρινγκ.

    Αμέσως μετά, η κάμερα πηγαίνει στους δρόμους της Νέας Υόρκης έξω από το στάδιο. Βλέπουμε μία κατακόκκινη Ferrari να αρχίζει να επιταχύνει και το κοινό απογειώνεται αφού αρχίζει να υποψιάζεται ότι ο οδηγός του αυτοκινήτου είναι ο Jimmy. Το αυτοκίνητο φτάνει την ταχύτητα των 300 χιλιομέτρων την ώρα και μετά από λίγο εισέρχεται στο γκαράζ του σταδίου. Μετά από 2 λεπτά έχει κοντά εκεί που είναι οι οπαδοί και ενώ κινείται με ταχύτητα 100 χιλιομέτρων μέσα στο κτίριο χτυπάει και σπάει μία τζαμαρία 3 τετραγωνικών μέτρων και το αυτοκίνητο μετά από λίγο σταματάει. Ακούγεται το “Let It Rock” και εμφανίζεται ο Jimmy με το κοινό να ουρλιάζει από τις επιδοκιμασίες. O Jimmy σκίζει την μλούζα του και την δίνει στο κοινό δίπλα του.

    (Μετά από 47 λεπτά)

    JG:
    Ο Jimmy δείχνει να κυριαρχεί τα τελευταία λεπτά μετά από ένα φανταστικό Top Rope Dropkick που εκτέλεσε. O Jimmy εκτελεί το Jimmy Crusher.. Got it. 1…2….NO. Punisher kicks out.. O Jimmy όμως δεν το βάζει κάτω και παγιδεύει τον Punisher στο Crippler Crossface. Μετά από 4 λεπτά τρομερού πόνου ο Punisher καταφέρνει επιτέλους να πιάσει τα σκοινιά και αμέσως ξαφνιάζει τον Jimmy αφού με μια κλοτσιά στο γόνατο ,τον γονατίζει και τον κλειδώνει στο Hell’s Gate. Ο Jimmy υποφέρει αλλά δεν το βάζει κάτω. Δεν μπορεί όμως να φτάσει τα σκοινιά και χάνει τις αισθήσεις του. Ο Punisher του κάνει cover… 1…………. 2……………………. NO!!!!!!!! OH MY GOD. He kicked out… Ο Punisher δεν μπορεί να το πιστέψει. O Jimmy όμως σηκώνεται και Ranhei.. 1…………………….2…………………………. NO!!! He kicked out again. Punisher kicks out again…Kαι ο Jimmy τα έχει χαμένα. O Punisher όμως σηκώνεται και κάνει ένα καταστροφικό Chokeslam στον Jimmy. Ωστόσο δεν πάει για το pin.Συνεχίζει εκτελώντας ένα Last Ride και ένα Tombstone Piledriver!!! Rest in peace Jimmy… 1……………………………………2……………………………………………….
    NO!!! OMG. I CANNOT BELIEVE THAT. PUNISHER CAN’TS EITHER. NOR THE PEOPLE IN THIS ARENA. JIMMY KICKED OUT AGAIN!!!

    Ο Jimmy όμως σηκώνεται και ξαφνιάζει τον Punisher…Twist of Fate!!!! O Jimmy ανεβαίνει στο top rore. Jimmy hits!!! Swanton!!! Swanton!!!!
    1……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
    2……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
    3.
    Yes. Jimmy wins! We got a new WNG World Heavyweight Champion!!!


    To στάδιο τρέμει από τους πανηγυρισμούς του κοινού που επιδοκιμάζει ρυθμικά τον νέο παγκόσμιο πρωταθλητή.
    Ο Jimmy ανεβαίνει στα σκοινιά κρατώντας τον παγκόσμιο τίτλο του και επακολουθουν εντυπωσιακά πυροτεχνήματα


    JG:
    Ελπίζουμε το θέαμα που μόλις παρακολουθήσατε να σας ικανοποίησε. Καλή σας βραδιά..
    Gus_mysterio
    Gus_mysterio


    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ηλικία : 30
    Registration date : 27/03/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  Gus_mysterio Πεμ Απρ 09, 2009 10:09 pm

    Ο PUNISHER ΚΑΘΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΙΝΓΚ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΝΙΚΙΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ ΔΕΝ ΝΙΚΙΣΕ ΣΤΟ ΜΑΙΝ ΕVENT ΔΕΝ ΠΙΡΑΖΕΙ ΟΜΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ REMATCH ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

    PUNISHER:ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ JIMMY ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΝΙΚΙΣΑ ΔΙΟΤΙ ΕΠΙΤΑ ΑΠ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΙΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΣΙΝΕΧΙΣΕΙΣ
    ANOOUNCER:PUNISHER ΠΙΣΤΕΘΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ ΘΑ ΝΙΚΙΣΕΙΣ ?
    PUNISHER:ΤΠΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕΙ ΤΟΝ PUNISHER ΚΑΙ JIMMY ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΣΤΟ BACKLASH ΘΑ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ EXTREME RULES MATCH ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΙΤΛΟ ΛΟΙΠΟΝ JIMMY ΙΝ THIS MATCH YOU WILL REST IN PEACE
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Παρ Απρ 10, 2009 11:11 pm

    Πρόγραμμα Backlash:
    1)Cobra vs George Swagger for Swagger's future title shot(Champ For Sure)
    2)Che The Great vs The Prototype in a Number One Contender Match for The WNG World Heavyweight Championship
    3)Jimmy vs Punisher in an Extreme Rules Match for The WNG World Heavyweight Championship(Wrestlemania Rematch)
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Σαβ Απρ 11, 2009 2:22 pm

    Πρόγραμμα εβδομαδιαίου show:
    1)Che The Great vs Brian Kendrick
    2)The Prototype vs Sim Snuka
    3)Cobra vs Manu
    4)George Swagger vs Bryan Dianelson
    5)Jimmy vs DH Smith
    6)Punisher vs Vladimir Kozlov in a Last Man Standing Match

    To Show γίνεται στο Jacksonville, Florida



    Υ.Γ. Tα Promos και τους αγώνες σας τα γράφετε εσείς και όχι εγώ. Εγώ γράφω τα προγράμματα των εβδομαδιαίων και των PPV και φυσικά τα δικά μου Promo και αγώνες..
    Gus_mysterio
    Gus_mysterio


    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ηλικία : 30
    Registration date : 27/03/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  Gus_mysterio Σαβ Απρ 11, 2009 3:30 pm

    NEXT MATCH VLADIMIR KOZLOV VS THE PUNISHER

    ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΙΣΕ 15 ΛΕΤΠΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝTΙΝΑ METPIMATA MEXRI TO 9 KAI 8 ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ FINISHING MOVES .(ΘΑ ΣΑΣ ΠΟ ΛΙΓΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΠΙΔΗ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΟ ΟΛΟ) ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΝ PUNISHER NA EΠΧΙΡΕΙ ΕΝΑ OLD SCHOOL ΣΤΟΝ KOZLOV ΒΑΜΜ Ο ΡΕΦ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ 1,2,3,4,5 Ο KOZLOV ΣΙΚΟΝΕΤΑΙ ΕΝΟ Ο PUNISHER TON ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΚΟΖLOV KANEI REVERSAL ΣTON PUNISHER KAI KANEI ΕΝΑ SPINBUSTER ΣΤΟΝ MYSTERIO O MYSTERIO ΣΙΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο KOZLOV KAI THN ΚΕΦΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΥΣΤΕRIO ΠΕΦΤΕΙ ΑΝΕΣΘΙΤΟΣ ΚΑΤΟ Ο ΔΙΑΤΙΤΗΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ 1,2,3,4,5,6,7,8 ΟΗΗΗ ΜΥΥΥ GOD O PUNISHER ΣΙΚΩΝΕΤΑΙ ΠΕΡΝΕΙ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ BIG BOOT ΠΙΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ KAI ENA TPAΠΕΖΙ TA BAZEI ΜEΣA ΣTO RING BAMMMMMMM O GUS MYSTERIO PETYXAINEI TON ΚΟΖLOB ΚΑΤΕΥ8ΕΙΑΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΟΟΟΟ WAIT Ο ΚΟZLOV MAΤΟΣΕ Ο ΡΕΦ ΑΡΧΙΖΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΜΕΤΡΙΜΑ 1...2..3..4..5..6.7 .8 OXI O KOZLOV ΣΙΚΩΝΕΤΑΙ CLOTSLINE KAI POWERSLAM FROM KOZLOV WAIT OOOHH MMYY GOD AGAIN POWERBOMB FROM KOZLOV TO PUNISHER IN THE RING 1...2...3....4....5.6..7.8.9 O PUNISHER ΞΑΝΑ ΠΑΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΙΣΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ O KOZLOV PAEI NA STILEI TON PUNISHER STA ΣΧΙΝΙΑ REVERSAL AGAIN FROM PUNISHER AND SCOOP SLAM FROM PUNISHER O PUNISHER ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΡΙΝΓΚ KAI ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΣΙΚΟΘΕΙ Ο ΚΟΖΛΟΒ O PUNISHER WAITS AND LAST RIDE TO TABLE THE REF BEGINS THE COUNT 1...2...3.....4.....5...6...7....8...9..10.

    AND THE WINNER IS THE PUNISEHR
    RING ANOUNCER:WHAT A MATCH ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΣ Ο ΜΥΣΤΕΡΙΟ ΕΧΕΙ ΤΟΝ JIMMY ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ WNG CHAMPION ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΜΑΤΣ
    WWE PHIL
    WWE PHIL
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 55
    Ηλικία : 42
    Τόπος : Αθήνα
    Registration date : 22/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  WWE PHIL Σαβ Απρ 11, 2009 4:01 pm

    Επομενος αγωνας αυτος του The Prototype με τον Sim Snuka.Ο Snuka ειναι ηδη στο ρινγκ.
    Ακουγεται η μουσικη του Terminator και εμφανιζεται στο titantron το προσωπο του Prototype με κοκκινα ματια.Κανει την εισοδο του με τις ιαχες του πληθους να τον συνοδευουν.Καρφωνει τον Snuka στα ματια και ακουγεται το καμπανακι της εναρξης.Αμεσως ο Snuka δεχεται ενα clothesline και σωριαζεται κατω.Ο Prototype ανεβαινει στη γωνια του ρινγκ και κανει ενα leg drop στον σχεδον αναισθητο Sim Snuka. Τον σηκωνει ο ιδιος, βαζει το κεφαλι του αναμεσα στα ποδια του, του πιανει και τα δυο χερια και...Double Underhook Powerbomb! Πεφτει πανω του για το pinfall....1...2...3 και τα καταφερνει.Σηκωνεται ορθιος κοιτωντας τον αναισθητο Snuka με υφος υπεροπτικο.Ζηταει ενα μικροφωνο απο τους ανθρωπους του WNG...
    "Αυτο ηταν ενα δειγμα του τι μπορω να κανω...Che, συναντηθηκαμε στη WrestleMania στο Ladder Match.Ομως δεν ειμασταν μονοι.Τωρα ηρθε η στιγμη να αναμετρηθουμε ενας προς ενα στο Backlash. Και σου υποσχομαι ενα μονο πραγμα. Θα δεις την πραγματικη δυναμη του Prototype. Εσυ θα εισαι το πρωτο μου θυμα στο δρομο για να παρω τη ζωνη του WNG..."
    Ακουγεται παλι η μουσικη του Terminator και ο Prototype αποχωρει απο το ρινγκ δειχνοντας αποφασισμενος για τα παντα...
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Σαβ Απρ 11, 2009 6:15 pm

    χίλια μπράβο και ευχαριστώ παιδιά για την ενεργή συμμετοχή..
    @RaFaeL__052@
    @RaFaeL__052@


    Αριθμός μηνυμάτων : 17
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Greece,Edessa
    Registration date : 31/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  @RaFaeL__052@ Κυρ Απρ 12, 2009 10:56 pm

    name:Rafael
    nickname:The animal
    Weight:130kg
    height:1,98
    finishers:Sitting powerbomb,spear,double A spinebuster
    gimmick:face
    previous promotions:WWE,TNA
    Career highlights:WWE Champ(3 times),World Heavyweight Champ(4 times),WWE tag team champ(2 times)
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Κυρ Απρ 12, 2009 11:54 pm

    JG:Eπιστρέψαμε στο Jacksonville, Florida για το εβδομαδιαίο WNG Monday Night E-fed. Λίγο πριν ο The Prototype επικράτησε του Sim Snuka.Aς περάσουμε τώρα στον επόμενο αγώνα μας.

    Ακούγεται το "Let It Rock" και εμφανίζεται ο Jimmy με τον ολόχρυσο παγκόσμιο τίτλο γύρω από την μέση του.Ακολουθούν εντυπωσιακά πυροτεχνήματα.

    Αnnouncer:
    [Ladies and gentlemen, please welcome the new WNG World Heavyweight Champion, JIMMY!!!!

    To κοινό αποθεώνει τον παγκόσμιο πρωταθλητή ο οποίος ανταποδίδει χειροκροτώντας.
    Στο ρινγκ βρίσκεται ήδη ο DH Smith ο οποίος θα αντιμετωπίσει τον Jimmy.

    Ο αγώνας ξεκινάει και ο Jimmy μπαίνει πολύ φουριόζος γρονθοκοπώντας τον γιο του British Bulldog. O DH προσπαθεί να εκτελέσει ένα DDT αλλά ο Jimmy το αποφεύγει και... Jimmy Crusher!!! Ο Jimmy ανεβαίνει στο Top Rope και... Swanton Bomb. 1,2,3!!

    Here is your winner, Jimmy!!!!

    O Jimmy παίρνει ένα μικρόφωνο ενώ το κοινό φωνάζει ρυθμικά το όνομα του.


    Jimmy: Ας δούμε τώρα σας παρακαλώ ένα video..

    Το video ξεκινά στην οθόνη του σταδίου.
    Δείχνονται στιγμιότυπα από το main event της Wrestlemania και τους μετέπειτα πανηγυριμούς του Jimmy..

    Jimmy:
    Tην προηγούμενη Κυριακή, νίκησα τον Punisher και έγινα ο πρώτος παγκόσμιος πρωταθλητής της εταιρείας. Παρόλου που ο ανταγωνισμός ήταν μεγάλος, κατόρθωσα να επιβιώσω. Και αυτό ακριβώς θα κάνω και στο Backlash. Punisher, δεν σε φοβάμαι, άλλωστε ποτέ δεν σε φοβήθηκα ούτε πρόκεται στο μέλλον να σε φοβηθώ. Αυτός είναι ακριβώς και ο λόγος που σου έδωσα αυτό το rematch. θα σου αποδείξω για ακόμη μία φορά ότι μπορώ να σε νικήσω και πίστεψέ με, αυτή την φορά δεν θα είναι τόσο ευχάριστο για σένα όσο στην Mania όπου κατάφερες να διεκδικήσεις μέχρι το τέλος τον τίτλο. I am going to Backlash to fight, I am going to Backlash to win, I am going to Backlash to remain THE WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION!!!!

    Ο Jimmy σηκώνει ψηλά τον παγκόσμιο ολόχρυσο τίτλο του και αποχωρεί από το ρινγκ κατευθυνόμενος προς τα αποδυτήρια επιδοκιμαζόμενος από τους οπαδούς που βρίσκονται στο στάδιο.

    Η Σύνδεση Κόβεται.
    CM Punk
    CM Punk


    Αριθμός μηνυμάτων : 86
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Λεμεσός
    Registration date : 24/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  CM Punk Δευ Απρ 13, 2009 1:28 pm

    Και μετά το διαφημιστικό διάλημα πάμε στον αγώνα μεταξύ του TBK με τον Che the great.
    O αγώνας ξεκήνά με απίστευτα γρήγορο ρυθμό.Για να δούμε όμως δεξί δυνατό kick στο πρόσωπο του Che.O Che μένει κάτο.Ο αντίπαλος πάει στα σχοινιά για ένα μεγάλο άλμα.Πηδά ο Che σηκώνετε απότομα και παίρνει τον TBK στον αέρα.Και πάμε για muscle buster!To pin 1...2....3 and the winner is CHE THE GREAT.

    Για να δούμε τώρα ο CHE παίρνει το μικρόφωνο:Σήμερα απόδειξα σε ένα πολύ σκληρό αντίπαλο ότι δεν είμαι καλός μόνο σε ιπτάμενες κινήσεις αλλά γίνομε και power house αν χρειαστεί.........και ενώ μας μιλαει ο che ο Κεντρικ σηκώνεται πάνω και χτυπάει με το καμπανάκι του ρινγκ τον che.O che αιμοραγή αλλά σηκώνεται μόνος του από το έδαφος. Ο Κεντρικ εξαφανίζεταιαπό το ρινγκ τρέχοντας και ο che κοιτάζει προς την κάμερα εξαγρειεμένος
    Gus_mysterio
    Gus_mysterio


    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ηλικία : 30
    Registration date : 27/03/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  Gus_mysterio Δευ Απρ 13, 2009 3:12 pm

    ΑΝΟUNCER :ΟΟΗΗ WAIT Ο JIMMY ΒΛΕΠΕΙ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΠΡΙΝ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΦΙΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ PUNISHER KAI TON ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ PUNISHER ME TON KOZLOV
    ANOUNCER: O JIMMY ΑΠΟΧΟΡΕΙ ΣΚΕΦΤΟΜΕΝΟΣ OOOOOOOOOOOOOOO MMMMMMMMMMMYYYYYY GODDDDDDDDDD ENA CHOKE SLAM ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟN JIMMY
    ANOUNCER : o PUNISHER ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΦΟΝΟ ENΩ ΒΛΕΠΕΙ ΑΝΕΣΘΙΤΟ ΤΟΝ JIMMY
    PUNISHER: ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ JIMMY ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΞΟ ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ JIMMY ΙΝ ΒΑCKLASH YOU WILL REST IN PEACE

    ANOUNCER:ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ SHOW ΣΑΣ ΕΥΧΩΜΑΣΤΕ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

    Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΙΑΚΟΠΤΕΤΑΙ
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Τρι Απρ 14, 2009 10:27 pm

    Τα promo για το εβδομαδιαίο γίνονται μέχρι την Δευτέρα το βράδυ. Σε περίπτωση που κάποιος κάνει το πρόμο του από Τρίτη και μετά, ξεκινά το επόμενο εβδομαδιαίο..
    Gus_mysterio
    Gus_mysterio


    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ηλικία : 30
    Registration date : 27/03/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  Gus_mysterio Δευ Απρ 20, 2009 12:07 pm

    Ο PUNISHER ΠΡΟΧΩΡΑ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΡΙΝΓΚ ΚΑΘΟΣ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΕΖΕΙ

    PUNISHER:ΔΕΝ ΘΑ ΠΟ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ JIMMY ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΘΙΜΑΣΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΙΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΕΕΕ?> ΓΙΑΥΤΟ ΜΗΝ ΚΟΝΤΡΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ PUNISHER
    PUNISHER:ΟΜΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΙΤΑΙ ΝΑ ΧΑΣΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΙΧΟ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΣΟΥ JIMMY
    PUNISHER:JIMMY YOU WILL REST IN PEACE

    O PUNISHER ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΙΝΓΚ
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Τετ Απρ 22, 2009 12:57 am

    Ενώ ο Punisher ετοιμάζεται να φύγει, ακούγεται το "Let It Rock" και εμφανίζεται ο General Manager και WNG World Heavyweight Champion Jimmy με το κοινό στο Ohio να τον αποθεώνει.

    Jimmy:
    Punisher, λίγο πριν είπες ότι θες να πάρεις τον παγκόσμιο τίτλο μου αλλά ταυτόχρονα και να με κάνεις να υποφέρω. Για αυτό το λόγο, πήρα μία σημαντική απόφαση που είμαι σίγουρος ότι θα σε χαροποιήσει. Ο αγώνας μας στο Backlash δεν θα είναι Εxtreme Rules όπως είχα ανακοινώσει.

    Το κοινό απογοητεύεται.

    Jimmy:
    Έχω μία καλύτερη ιδέα. Στο Backlash για να πάρεις τον παγκόσμιο τίτλο μου, θα πρέπει να ανεβείς σε μία σκάλα πέντε μέτρων και να τον κατεβάσεις. Ο αγώνας μας λοιπόν την Κυριακή, θα είναι μάντεψε τι. ΤLC Match. Tables, Ladders and Chairs. Αυτό φαντάζομαι θα ικανοποιήσει το hardcore κοινό της Philadelphia όπου θα γίνει ο αγώνας. Και Punisher, μιας και θα είναι ο πρώτος TLC αγώνας σου, καλά θα κάνεις να αρχίσεις να ετοιμάζεσαι έτσι ώστε να είσαι την καλύτερη φυσική και ψυχική κατάσταση για να αντιμετωπίσεις τον άνθρωπο που στην εντεκάχρονη καριέρα του δεν έχει ηττηθεί ποτέ σε τέτοιο είδους αγώνα μετρώντας 25 νίκες και μηδέν ήττες. Γιατί το ανέβασμα προς την κορυφή είναι πολύ πιο δύσκολο από ότι μπορείς να φανταστείς και φυσικά το να το κατορθώσεις εναντίον μου αποτελεί άθλο.

    Το κοινό ξεσηκώνεται και φωνάζει ρυθμικά υπέρ του παγκόσμιου πρωταθλητή

    Η Σύνδεση Κόβεται.
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Τετ Απρ 22, 2009 12:01 pm

    Η κάρτα προβλέψεων του Backlash:

    1)Jericho vs Steamboat
    2)Punk vs Kane
    3)Jeff vs Matt (I Quit Match)
    4)Swagger vs Christian for the ECW Championship
    5)Cena vs Edge for the WHC
    6)Legacy vs Batista, Shane and HHH for The WWE Championship

    ΒΟΝUS:
    1)Ποιο θα είναι το opening match?? (2 πόντοι)
    2)Ποιο θα είναι το main event??(2 πόντοι)
    3)Πόσες αλλαγές πρωταθλητών θα γίνουν??(4 πόντοι
    )

    Στέλνετε προβλέψεις μέχρι ξημερώματα Δευτέρας στις 2.55
    .
    Gus_mysterio
    Gus_mysterio


    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ηλικία : 30
    Registration date : 27/03/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  Gus_mysterio Τετ Απρ 22, 2009 1:06 pm

    ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΙΔΙΑΙΟ SHOW ?
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Τετ Απρ 22, 2009 6:49 pm

    Gus_mysterio έγραψε:ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΙΔΙΑΙΟ SHOW ?


    Aφού δεν κάνουν όλοι promo με τους αγώνες που λέω, αποφάσισα να αποφασίζει ο καθένας μόνος του για τον αγώνα του στο weeklie..
    Gus_mysterio
    Gus_mysterio


    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ηλικία : 30
    Registration date : 27/03/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  Gus_mysterio Τετ Απρ 22, 2009 11:44 pm

    AND THE NEXT MATCH IS TABLES

    ANOUNCER:ΠΟ ΠΟ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΑΣΤ ΜΑΝ ΣΤΑΝΤΓΚ ΕΝΑ TABLES MATCH
    FROM DEATH VALEY 100 KG THE PUNISHER
    ANOUNCER:O PUNISHER ΜΠΕΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΙΝΓΚ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗ
    FROM YONKERS NEW YORK 97 KG TOMMY DREAMER
    ANOUNCER:O DREAMER META ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕΙ ΤΟΝ PUNISHER

    TO KAMΠΑΝΑΚΙ ΧΤΥΠΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΑΣ ΑΡΧΙΖΕΙ
    Ο PUNISHER KITAEI ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟΝ DREAMER KAI O DREAMER ΧΑΣΤΟΥΚΙΖΕΙ ΤΟΝ ΠΑΝΙΣΕΡ OOOO WHAT A UPERCUT AΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΣΕΡ
    Ο PUNISHER ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΠΛΕΞ ΚΑΙ ΜΠΑΜ Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΚΙΝΙΣΗ ΠΕΡΝΕΙ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ CLOTSLINE ΟΜΟΣ Ο DREAMER KANEI REVERS KAI TOΝ ΣΤΛΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΡΙΝΓΚ ΟΠΟΥ Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ΧΤΤΥΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΟΜΟ ΤΟΥ
    ΣΙΚΟΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΟΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΞΙΑ ΜΠΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο DREAMER ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ BOSTON CRAB ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΣΚΙΝΙ ΑΛΛΑ Ο ΝΤΡΕΙΜΕΡ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΙΝΕΙ 1,2,3,4, ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΡΙΝΓΚ O PUNISHER SIKONETAI ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ Ο ΤΣΑΚΟΜΟΣ ΕΞΟ ΑΠΟ ΤΟ ΡΙΝΓΚ ΒΙΓ ΒΟΟΤ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΣΕΡ O PUNISEHR ΣΚΙΒΕΙ ΚΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΠΑΕΙ CHAIRSHOT AΛΛΑ ΞΑΝΑ REVERS APO TON DREAMER KANEI CHAIRSHOT KAI META DDT ΠΑΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΟΟΟ ΗΗΗΗ WAIT WAIT Ο DREAMER ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΤΟΝΕ DREAMER ΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΠΑΝΙΣΕΡ ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΤΡΑΠEZI ANEBENEI ΣΤΑ ΣΧΙΝΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤ ΟΗΗΗ ΜΥΥ GODDD A LEGDROP OOOO HHHHH REVERS KAI O DREAMER ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΟ ΚΑΙ ΑΣΤΟΧΕΥΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΣΤΟ ΡΙΝΓΚ ΧΟΡΙΣ ΤΟΝ DREAMER ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΔΡΕΑΜΕΡ ΝΑ ΣΙΚΟΝΕΤΑΙ ΠΕΡΝΕΙ ΦΟΡΑ DONT TRY THIS OOO HHH MMMYYY GGGOOOODDD FLY TO THE AIR PUNISHER FLYS ΚΑΙ ΠΕΤΙΧΕΝΕΙ ΤΟΝ ΔΡΕΑΜΕΡ Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ΒΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΙΝΓΚ ΔΥΟΣ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ΒΕΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΙΝΓΚ ΚΑΙ Ο ΝΤΡΕΑΜΕΡ ΑΝΕΒΕΝΕΙ Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΙΟΝ ΛΟΓΟ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΟ ΒΛΕΠΟ ΝΑ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΚΑΙ Ο DREAMER OOOOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMYYYYYYYYYYYYYY GOOOOOOOOOOOOOOGGGGGGGGGGGGGGGGGGE A CKOKESLAM TO ΤHE TABLES


    ΝΤΙΝ ΝΤΙΝ ΝΤΙΝ
    ΚΑΙ Ο ΝΙΚΙΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΝΙΣΕΡ

    Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ΑΡΠΑΖΕΙ ΕΝΑ ΜΕΚΡΟΦΟΝΟ
    PUINSHER:EIΔΕΣ JIMMY ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΙΜΑΝΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΒΑCKLASH ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ AND WOU WILL REST IN PEACE

    ANOUNCER:ΠΟ ΠΟ ΠΟ ΤΙ ΜΑΤΣ ΕΧΩ ΝΑ ΔΟ ΚΑΙΡΟ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΠΙΣΤΕΥΩ OTI O JIMMY ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΕΛEΓΧΟ
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  jimmy007 Πεμ Απρ 23, 2009 12:35 pm

    Τελικά άλλαξα γνώμη:

    Καρτα εβδομαδιαίου:

    1)Punisher vs Paul London
    2)Jimmy vs Brian Kendrick
    3)Cobra vs Curt Hawkins
    4)The Prototype vs Lance Cade
    5)George Swagger vs Trevor Murdoch
    6)Che The Great vs Sheamus O Sheaunessy in an Extreme Rules Match
    Gus_mysterio
    Gus_mysterio


    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ηλικία : 30
    Registration date : 27/03/2009

    WNG E-fed  (Παρακαλώ κοιτάξτε το) - Σελίδα 2 Empty Απ: WNG E-fed (Παρακαλώ κοιτάξτε το)

    Δημοσίευση  Gus_mysterio Τετ Απρ 29, 2009 2:22 pm

    ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ BACKLASH PE JIMMY ?

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 06, 2024 9:19 pm