WWE News

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα νέα του WWE στην Ελληνική γλώσσα


5 απαντήσεις

    Jack Swagger

    CM Punk
    CM Punk


    Αριθμός μηνυμάτων : 86
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Λεμεσός
    Registration date : 24/01/2009

    Jack Swagger Empty Jack Swagger

    Δημοσίευση  CM Punk Πεμ Φεβ 26, 2009 2:22 pm

    Αρχίζει να μου αρέσει ο νεαρός και πιστεύω είναι καιρός να πάει σε smackdown i raw
    WWE GIRL
    WWE GIRL


    Αριθμός μηνυμάτων : 88
    Ηλικία : 30
    Registration date : 26/01/2009

    Jack Swagger Empty Απ: Jack Swagger

    Δημοσίευση  WWE GIRL Παρ Φεβ 27, 2009 10:29 am

    O Swagger ειναι πολυ καλος παλαιστης(ασχετα αν καπιοι δεν τον θελουν Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ) και συμφωνω μαζι σου θα ηταν καλυτερα να παει raw η smackdown.
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    Jack Swagger Empty Απ: Jack Swagger

    Δημοσίευση  jimmy007 Παρ Φεβ 27, 2009 7:06 pm

    CM Punk έγραψε:Αρχίζει να μου αρέσει ο νεαρός και πιστεύω είναι καιρός να πάει σε smackdown i raw


    +1
    avatar
    nikos 14


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Ηλικία : 36
    Registration date : 04/02/2009

    Jack Swagger Empty Απ: Jack Swagger

    Δημοσίευση  nikos 14 Παρ Φεβ 27, 2009 8:48 pm

    Καλος ειναι.Το title match που εδωσε με τον Christian ηταν καταπληκτικο.Απο τα καλυτερα που εχουν γινει στο ECW τα τελευταια χρονια.Λογικα θα γινει draft σε RAW η Smackdown.Το εγραψε και ο ιδιος στο blog του.
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    Jack Swagger Empty Απ: Jack Swagger

    Δημοσίευση  jimmy007 Σαβ Φεβ 28, 2009 12:33 am

    nikos 14 έγραψε:Καλος ειναι.Το title match που εδωσε με τον Christian ηταν καταπληκτικο.Απο τα καλυτερα που εχουν γινει στο ECW τα τελευταια χρονια.Λογικα θα γινει draft σε RAW η Smackdown.Το εγραψε και ο ιδιος στο blog του.

    εγώ πιστεύω ότι θα ήταν καλό να πάει σε άλλο brand( στο smackdown κατα προτίμηση) με τα draft του 2010. αν πάει για παρα΄δειγμα στο raw με τα φετινά draft θα χαραμιστεί αφού θα καταλήξει να παίζει μόνο με jobbers...
    αντίιθετα αν μείναι στο ecw που είναι main eventer, θα βελτιωθεί σε ένα χρόνο ακόμα περισσότερο και θα είναι έτοιμος μετά για το μεγάλο βήμα..
    jeff_hardy_alex
    jeff_hardy_alex


    Αριθμός μηνυμάτων : 21
    Ηλικία : 32
    Registration date : 04/08/2009

    Jack Swagger Empty Απ: Jack Swagger

    Δημοσίευση  jeff_hardy_alex Τρι Αυγ 04, 2009 9:39 pm

    Παρά το ότι ο Swagger ήρθε στο RAW..Δεν φαίνεται..Πρωταγωνιστικό ρόλο έχουν Cena,HHH,Orton κτλ λόγω των feuds που υπάρχουν..Έπρεπε να περιμένουν να τελειώσει πρώτα όλο αυτό και μετά να γίνει το draft..!!Πάντως δεν του έχω και καμιά ιδιαίτερη συμπάθεια.... Exclamation Exclamation

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 06, 2024 6:58 pm